Motor Benzine
Vlerësuar me 0 nga 5

Motor Benzine

19,500 L

Marka:INGCO

Motor Benzine me 4 kohe 13 Hp


Kodi: GEN1882

 

Dërgesa falas për blerje mbi 5000 L

  • Porositeni para orës 2:30 pasdite dhe dërgesa të nisë po atë ditë.
Garantuar Siguria e pagesës

Informacion shtesë

Brand

Ingco

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Motor Benzine”