Motopompe me benzine 6″
Vlerësuar me 0 nga 5

Motopompe me benzine 6″

49,500 L

Marka:INGCO

Motopompe me benzine 6″ 15HP, 2600 l/min 20m


Kodi: GWP602

 

Dërgesa falas për blerje mbi 5000 L

  • Porositeni para orës 2:30 pasdite dhe dërgesa të nisë po atë ditë.
Garantuar Siguria e pagesës

Informacion shtesë

Brand

Ingco

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Motopompe me benzine 6″”