Motopompe me benzine 2″, 7 HP

Motopompe me benzine 2″, 7 HP

19,500 L

Motopompe me benzine 2″, 7 HP, 550 l/min, 28 m


Kodi: GWP202

 

Dërgesa falas për blerje mbi 5000 L

  • Porositeni para orës 2:30 pasdite dhe dërgesa të nisë po atë ditë.
Garantuar Siguria e pagesës

Informacion shtesë

Brand

Ingco

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Motopompe me benzine 2″, 7 HP”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *