Motopompe me benzine 1.5″

Motopompe me benzine 1.5″

17,900 L

Motopompe me benzine 1.5″, 2.5 HP, 167 l/min, 18 m


Kodi: GWP152

 

Dërgesa falas për blerje mbi 5000 L

  • Porositeni para orës 2:30 pasdite dhe dërgesa të nisë po atë ditë.
Garantuar Siguria e pagesës

Informacion shtesë

Brand

Ingco

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Motopompe me benzine 1.5″”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *