Motokose Shpine
Vlerësuar me 0 nga 5

Motokose Shpine

13,900 L

Marka:INGCO

Motokose Shpine me benzine me disk dhe fije 0.81 kw


Kodi: GBC31261-2

 

Dërgesa falas për blerje mbi 5000 L

  • Porositeni para orës 2:30 pasdite dhe dërgesa të nisë po atë ditë.
Garantuar Siguria e pagesës

Informacion shtesë

Brand

Ingco

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Motokose Shpine”