Suport për blerje !
Ofertë!

GBC5524421 – Motokose me benzine 52 cc,

Çmimi origjinal qe: 17,690 L.Çmimi i tanishëm është: 14,500 L.

-18%

Motokose me benzine 52 cc,

GBC5524421 - Motokose me benzine 52 cc, 17,690 L Çmimi origjinal qe: 17,690 L.14,500 LÇmimi i tanishëm është: 14,500 L.
Brand:INGCO

 

Dërgesa falas për blerje mbi 5000 L

  • Porositeni para orës 2:30 pasdite dhe dërgesa të nisë po atë ditë.
Garantuar Siguria e pagesës

Informacion shtesë

Brand

Ingco

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “GBC5524421 – Motokose me benzine 52 cc,”