GBC53144141 Motokose me benzine Ingco
19,900 L 12,500 L Shtoje në shportë
Ofertë!

GBC53144141 Motokose me benzine Ingco

12,500 L

-37%
Marka:INGCO

GBC53144141
Motokose me
benzine
me 4 kohe 31cc,
0.7 Kw / 1.1 HP
me fije dhe disk

 

Dërgesa falas për blerje mbi 5000 L

  • Porositeni para orës 2:30 pasdite dhe dërgesa të nisë po atë ditë.
Garantuar Siguria e pagesës

GBC53144141
Motokose me
benzine
me 4 kohe 31cc,
0.7 Kw / 1.1 HP
me fije dhe disk

Informacion shtesë

Brand

Ingco

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “GBC53144141 Motokose me benzine Ingco”