Motokose me bateri 20V/2.0 Ah (vetem trup)
Vlerësuar me 0 nga 5

Motokose me bateri 20V/2.0 Ah (vetem trup)

8,990 L

Motokose me bateri 20V/2.0 Ah


Kodi: CGTLI20301

 

Dërgesa falas për blerje mbi 5000 L

  • Porositeni para orës 2:30 pasdite dhe dërgesa të nisë po atë ditë.
Garantuar Siguria e pagesës

Informacion shtesë

Brand

Ingco

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Motokose me bateri 20V/2.0 Ah (vetem trup)”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *