Motokose me bateri 20V/2.0 Ah (vetem trup)

Motokose me bateri 20V/2.0 Ah (vetem trup)

8,900 L

Brand:INGCO

Motokose me bateri 20V/2.0 Ah

 

Dërgesa falas për blerje mbi 5000 L

  • Porositeni para orës 2:30 pasdite dhe dërgesa të nisë po atë ditë.
Garantuar Siguria e pagesës

Informacion shtesë

Brand

Ingco

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Motokose me bateri 20V/2.0 Ah (vetem trup)”