CSTLI202522 Motokose krahu me 2 bateri Ingco
31,500 L 23,900 L Shtoje në shportë
Ofertë!

CSTLI202522 Motokose krahu me 2 bateri Ingco

23,900 L

-24%
Marka:INGCO

Motokose krahu
me 2 bateri 40V/4.0 Ah
me 2 funksione

 

Dërgesa falas për blerje mbi 5000 L

  • Porositeni para orës 2:30 pasdite dhe dërgesa të nisë po atë ditë.
Garantuar Siguria e pagesës

CSTLI202522
Motokose krahu
me 2 bateri 40V/4.0 Ah
me 2 funksione
me motor pa karboncina

Informacion shtesë

Brand

Ingco

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “CSTLI202522 Motokose krahu me 2 bateri Ingco”