Suport për blerje !

Mixer dore 300 W

3,490 L

Mixer dore 300 W

Ulje 5% per blerje me me shume se 1 produkt
Mixer dore 300 W 3,490 L
Brand:BORMANN

 

Dërgesa falas për blerje mbi 5000 L

  • Porositeni para orës 2:30 pasdite dhe dërgesa të nisë po atë ditë.
Garantuar Siguria e pagesës

Mixer dore 300 W