Mikrovale 700 W Kapaciteti 20 Lt

Mikrovale 700 W Kapaciteti 20 Lt

11,500 L

Marka:BORMANN

Mikrovale 700 W Kapaciteti 20 Lt

 

Dërgesa falas për blerje mbi 5000 L

  • Porositeni para orës 2:30 pasdite dhe dërgesa të nisë po atë ditë.
Garantuar Siguria e pagesës

Mikrovale 700 W Kapaciteti 20 Lt