Meter shirit

Meter shirit

990 L

Meter shirit 30m x 12.5 mm


Kodi: HFMT8130

 

Dërgesa falas për blerje mbi 5000 L

  • Porositeni para orës 2:30 pasdite dhe dërgesa të nisë po atë ditë.
Garantuar Siguria e pagesës

Informacion shtesë

Brand

Ingco

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Meter shirit”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *