Meter I verdhe me gomine
Vlerësuar me 0 nga 5

Meter I verdhe me gomine

450 L

Marka:INGCO

Meter i verdhe me gomin me 3 precina 5 m x 25 mm,


Kodi: HSMT0805.1

 

Dërgesa falas për blerje mbi 5000 L

  • Porositeni para orës 2:30 pasdite dhe dërgesa të nisë po atë ditë.
Garantuar Siguria e pagesës

Informacion shtesë

Brand

Ingco

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Meter I verdhe me gomine”