Suport për blerje !

MCD162301 – Disqe preres per metal 230mm

190 L

Disqe preres per metal 230mm

Ulje 5% per blerje me me shume se 1 produkt
MCD162301 - Disqe preres per metal 230mm 190 L
Brand:INGCO

 

Dërgesa falas për blerje mbi 5000 L

  • Porositeni para orës 2:30 pasdite dhe dërgesa të nisë po atë ditë.
Garantuar Siguria e pagesës

MCD162301 – Disqe preres per metal 230mm

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “MCD162301 – Disqe preres per metal 230mm”