Suport për blerje !

Mbajtjese muri per TV 26″-60″, 50 kg

11,500 L

Mbajtjese muri per TV 26″-60″, 50 kg

Ulje 5% per blerje me me shume se 1 produkt
Mbajtjese muri per TV 26"-60", 50 kg 11,500 L
Brand:BORMANN

 

Dërgesa falas për blerje mbi 5000 L

  • Porositeni para orës 2:30 pasdite dhe dërgesa të nisë po atë ditë.
Garantuar Siguria e pagesës

Mbajtjese muri per TV 26″-60″, 50 kg