Suport për blerje !

Mbajtese muri per TV 50”-100”, 100Kg, PROFILE

5,900 L

Mbajtese muri per TV 50”-100”, 100Kg, PROFILE

Ulje 5% per blerje me me shume se 1 produkt
Mbajtese muri per TV 50''-100'', 100Kg, PROFILE 5,900 L
Brand:BORMANN

 

Dërgesa falas për blerje mbi 5000 L

  • Porositeni para orës 2:30 pasdite dhe dërgesa të nisë po atë ditë.
Garantuar Siguria e pagesës

Mbajtese muri per TV 50”-100”, 100Kg, PROFILE