Suport për blerje !

Mbajtese muri per TV 37″”-70″”, 50Kg

5,500 L

Mbajtese muri per TV 37″”-70″”, 50Kg

Ulje 5% per blerje me me shume se 1 produkt
Mbajtese muri per TV 37""-70"", 50Kg 5,500 L
Brand:BORMANN

 

Dërgesa falas për blerje mbi 5000 L

  • Porositeni para orës 2:30 pasdite dhe dërgesa të nisë po atë ditë.
Garantuar Siguria e pagesës

Mbajtese muri per TV 37″”-70″”, 50Kg