Suport për blerje !
Ofertë!

MB6511 – Set me 2 rrota metalike per Multikultivator 2 NE 1 MB6510 (rezerve)

Çmimi origjinal qe: 9,200 L.Çmimi i tanishëm është: 7,900 L.

-14%

Set me 2 rrota metalike per Multikultivator 2 NE 1 MB6510 (rezerve)

MB6511 - Set me 2 rrota metalike per Multikultivator 2 NE 1 MB6510 (rezerve) 9,200 L Çmimi origjinal qe: 9,200 L.7,900 LÇmimi i tanishëm është: 7,900 L.
Brand:NAKAYAMA

 

Dërgesa falas për blerje mbi 5000 L

  • Porositeni para orës 2:30 pasdite dhe dërgesa të nisë po atë ditë.
Garantuar Siguria e pagesës

Set me 2 rrota metalike per Multikultivator 2 NE 1 MB6510 (rezerve)

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “MB6511 – Set me 2 rrota metalike per Multikultivator 2 NE 1 MB6510 (rezerve)”