RGH6508 – Matrapik SDS-Plus 650 W, 1.7 J

RGH6508 – Matrapik SDS-Plus 650 W, 1.7 J

7,500 L

Brand:INGCO

Matrapik SDS-Plus 650 W, 1.7 J

 

Dërgesa falas për blerje mbi 5000 L

  • Porositeni para orës 2:30 pasdite dhe dërgesa të nisë po atë ditë.
Garantuar Siguria e pagesës

Informacion shtesë

Brand

Ingco

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “RGH6508 – Matrapik SDS-Plus 650 W, 1.7 J”