Matrapik sds-plus me bateri Li-ion 20 V
Vlerësuar me 0 nga 5

Matrapik sds-plus me bateri Li-ion 20 V

14,500 L

Matrapik sds-plus me bateri Li-ion 20 V


Kodi: CRHLI2601

 

Dërgesa falas për blerje mbi 5000 L

  • Porositeni para orës 2:30 pasdite dhe dërgesa të nisë po atë ditë.
Garantuar Siguria e pagesës

Informacion shtesë

Brand

Ingco

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Matrapik sds-plus me bateri Li-ion 20 V”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *