Suport për blerje !

CRHLI2601 – Matrapik sds-plus me bateri Li-ion 20 V (vetem trup)

14,500 L

Matrapik sds-plus me bateri Li-ion 20 V (vetem trup)

Ulje 5% per blerje me me shume se 1 produkt
CRHLI2601 - Matrapik sds-plus me bateri Li-ion 20 V (vetem trup) 14,500 L
Brand:INGCO

 

Dërgesa falas për blerje mbi 5000 L

  • Porositeni para orës 2:30 pasdite dhe dërgesa të nisë po atë ditë.
Garantuar Siguria e pagesës

Informacion shtesë

Brand

Ingco

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “CRHLI2601 – Matrapik sds-plus me bateri Li-ion 20 V (vetem trup)”