Matrapik SDS-Plus me bateri 20V / 4.0 Ah, 1.5 J me motor pa karboncina

Matrapik SDS-Plus me bateri 20V / 4.0 Ah, 1.5 J me motor pa karboncina

24,900 L

Marka:INGCO

Matrapik SDS-Plus me bateri 20V / 4.0 Ah, 1.5 J me motor pa karboncina

 

Dërgesa falas për blerje mbi 5000 L

  • Porositeni para orës 2:30 pasdite dhe dërgesa të nisë po atë ditë.
Garantuar Siguria e pagesës

Informacion shtesë

Brand

Ingco

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Matrapik SDS-Plus me bateri 20V / 4.0 Ah, 1.5 J me motor pa karboncina”