Matrapik SDS-PLUS

Matrapik SDS-PLUS

7,500 L

Marka:INGCO

Matrapik SDS-PLUS me motor horizontal 650 W

 

Dërgesa falas për blerje mbi 5000 L

  • Porositeni para orës 2:30 pasdite dhe dërgesa të nisë po atë ditë.
Garantuar Siguria e pagesës

Informacion shtesë

Brand

Ingco

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Matrapik SDS-PLUS”