Matrapik SDS-Max
Vlerësuar me 0 nga 5

Matrapik SDS-Max

25,900 L

Marka:INGCO

Matrapik SDS-Max per thyerje 1700 W, 50 J dalte hexagon + 4 M kabell


Kodi: PDB17008

 

Dërgesa falas për blerje mbi 5000 L

  • Porositeni para orës 2:30 pasdite dhe dërgesa të nisë po atë ditë.
Garantuar Siguria e pagesës

Informacion shtesë

Brand

Ingco

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Matrapik SDS-Max”