Suport për blerje !

RH120068 – Matrapik SDS-Max industrial me motorr vertikal 1200 W, 8 J

22,500 L

Matrapik SDS-Max industrial me motorr vertikal 1200 W, 8 J

Ulje 5% per blerje me me shume se 1 produkt
RH120068 - Matrapik SDS-Max industrial me motorr vertikal 1200 W, 8 J 22,500 L
Brand:INGCO

 

Dërgesa falas për blerje mbi 5000 L

  • Porositeni para orës 2:30 pasdite dhe dërgesa të nisë po atë ditë.
Garantuar Siguria e pagesës

Informacion shtesë

Brand

Ingco

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “RH120068 – Matrapik SDS-Max industrial me motorr vertikal 1200 W, 8 J”