Mates largesie
Vlerësuar me 0 nga 5

Mates largesie

5,500 L

Marka:INGCO

Mates largesie me meter rrote 0.1-100M dhe display digital


Kodi: HDMW23

 

Dërgesa falas për blerje mbi 5000 L

  • Porositeni para orës 2:30 pasdite dhe dërgesa të nisë po atë ditë.
Garantuar Siguria e pagesës

Informacion shtesë

Brand

Ingco

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Mates largesie”