Suport për blerje !

Mandrino veteshtrenguese me adaptor SDS-Plus

2,950 L

Mandrino veteshtrenguese me adaptor SDS-Plus

Ulje 5% per blerje me me shume se 1 produkt
Mandrino veteshtrenguese me adaptor SDS-Plus 2,950 L
Brand:HIKOKI

 

Dërgesa falas për blerje mbi 5000 L

  • Porositeni para orës 2:30 pasdite dhe dërgesa të nisë po atë ditë.
Garantuar Siguria e pagesës

Mandrino veteshtrenguese me adaptor SDS-Plus