Suport për blerje !

HPT28138S – Mallo inoxi 280×130 mm

890 L

Mallo inoxi 280×130 mm

Ulje 5% per blerje me me shume se 1 produkt
HPT28138S - Mallo inoxi 280x130 mm 890 L
Brand:INGCO

 

Dërgesa falas për blerje mbi 5000 L

  • Porositeni para orës 2:30 pasdite dhe dërgesa të nisë po atë ditë.
Garantuar Siguria e pagesës

Informacion shtesë

Brand

Ingco

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “HPT28138S – Mallo inoxi 280×130 mm”