Makineri Multifunksionale

Makineri Multifunksionale

4,590 L

Marka:INGCO

Makineri Multifunksionale me bateri (vetem trup) me 8 aksesore

 

Dërgesa falas për blerje mbi 5000 L

  • Porositeni para orës 2:30 pasdite dhe dërgesa të nisë po atë ditë.
Garantuar Siguria e pagesës

Informacion shtesë

Brand

Ingco

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Makineri Multifunksionale”