Maja per kapese

Maja per kapese

120 L

Maja per kapese HSG1404, 8 mm (paketimi 1000 cope)


Kodi: STS0208

 

Dërgesa falas për blerje mbi 5000 L

  • Porositeni para orës 2:30 pasdite dhe dërgesa të nisë po atë ditë.
Garantuar Siguria e pagesës

Informacion shtesë

Brand

Ingco

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Maja per kapese”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *