Suport për blerje !
Ofertë!

M-04075 – Upe per gips flutur M4x75 (50-cp)

Çmimi origjinal qe: 100 L.Çmimi i tanishëm është: 69 L.

-31%

Upe per gips flutur M4x75 (50-cp)

M-04075 - Upe per gips flutur M4x75 (50-cp) 100 L Çmimi origjinal qe: 100 L.69 LÇmimi i tanishëm është: 69 L.
Brand:KLIMAS

 

Dërgesa falas për blerje mbi 5000 L

  • Porositeni para orës 2:30 pasdite dhe dërgesa të nisë po atë ditë.
Garantuar Siguria e pagesës

Upe per gips flutur M4x75 (50-cp)