Suport për blerje !
Ofertë!

LU5B2700 – Disk Alumini 450 x 4.0 x 30 mm Z128

Çmimi origjinal qe: 25,470 L.Çmimi i tanishëm është: 19,900 L.

-22%
LU5B2700 - Disk Alumini 450 x 4.0 x 30 mm Z128 25,470 L Çmimi origjinal qe: 25,470 L.19,900 LÇmimi i tanishëm është: 19,900 L.
Brand:FREUD

 

Dërgesa falas për blerje mbi 5000 L

  • Porositeni para orës 2:30 pasdite dhe dërgesa të nisë po atë ditë.
Garantuar Siguria e pagesës

Disk Alumini 450 x 4.0 x 30 mm Z128

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “LU5B2700 – Disk Alumini 450 x 4.0 x 30 mm Z128”