Lopate 340×85
Vlerësuar me 0 nga 5

Lopate 340×85

450 L

Marka:INGCO

Lopate 340×85 mm


Kodi: HFTT858

 

Dërgesa falas për blerje mbi 5000 L

  • Porositeni para orës 2:30 pasdite dhe dërgesa të nisë po atë ditë.
Garantuar Siguria e pagesës

Informacion shtesë

Brand

Ingco

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Lopate 340×85”