Litare shtrengimi
Vlerësuar me 0 nga 5

Litare shtrengimi

1,890 L

Litare shtrengimi 6m – 3 Ton


Kodi: HRSP361

 

Dërgesa falas për blerje mbi 5000 L

  • Porositeni para orës 2:30 pasdite dhe dërgesa të nisë po atë ditë.
Garantuar Siguria e pagesës

Informacion shtesë

Brand

Ingco

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Litare shtrengimi”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *