Litar shtrengimi
Vlerësuar me 0 nga 5

Litar shtrengimi

1,590 L

Litar shtrengimi 10 m, kapaciteti 2 Ton


Kodi: HRSP2101

 

Dërgesa falas për blerje mbi 5000 L

  • Porositeni para orës 2:30 pasdite dhe dërgesa të nisë po atë ditë.
Garantuar Siguria e pagesës

Informacion shtesë

Brand

Ingco

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Litar shtrengimi”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *