Lime Hekuri
Vlerësuar me 0 nga 5

Lime Hekuri

390 L

Lime Hekuri trekendore 200 mm (10 Cope)


Kodi: HSTF088

 

Dërgesa falas për blerje mbi 5000 L

  • Porositeni para orës 2:30 pasdite dhe dërgesa të nisë po atë ditë.
Garantuar Siguria e pagesës

Informacion shtesë

Brand

Ingco

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Lime Hekuri”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *