Vendmbajtëse
Lavazh me bateri

Lavazh me bateri

11,900 L

Lavazh me bateri 20V/2.0AH, 24.8 Bar 2.2 Lt/min


Kodi: CPWLI20082

 

Dërgesa falas për blerje mbi 5000 L

  • Porositeni para orës 2:30 pasdite dhe dërgesa të nisë po atë ditë.
Garantuar Siguria e pagesës

Informacion shtesë

Brand

Ingco

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Lavazh me bateri”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *