CPWLI20082 – Lavazh me bateri 20V/2.0AH, 24.8 Bar 2.2 Lt/min
12,900 L 9,500 L Shtoje në shportë
Ofertë!

CPWLI20082 – Lavazh me bateri 20V/2.0AH, 24.8 Bar 2.2 Lt/min

9,500 L

-26%
Brand:INGCO

Lavazh me bateri 20V/2.0AH, 24.8 Bar 2.2 Lt/min

 

Dërgesa falas për blerje mbi 5000 L

  • Porositeni para orës 2:30 pasdite dhe dërgesa të nisë po atë ditë.
Garantuar Siguria e pagesës

Lavazh me bateri 20 V/ 2.0 AH,
24.8 Bar 2.2 Lt/min

Informacion shtesë

Brand

Ingco

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “CPWLI20082 – Lavazh me bateri 20V/2.0AH, 24.8 Bar 2.2 Lt/min”