Suport për blerje !

HPWR28008 – Lavazh 2800 W, 180 Bar 7.3 Lt/min

38,500 L

Lavazh 2800 W, 180 Bar 7.3 Lt/min

Ulje 5% per blerje me me shume se 1 produkt
HPWR28008 - Lavazh 2800 W, 180 Bar 7.3 Lt/min 38,500 L
Brand:INGCO

 

Dërgesa falas për blerje mbi 5000 L

  • Porositeni para orës 2:30 pasdite dhe dërgesa të nisë po atë ditë.
Garantuar Siguria e pagesës

HPWR28008 – Lavazh 2800 W, 180 Bar 7.3 Lt/min

Pompe lavazhi me presion të lartë INGCO është raporti optimal i performancës, ergonomisë dhe funksionalitetit.

Është shumë i përshtatshëm për larjen e makinave, motoçikletave, fasadave të ndërtesave, trotuareve, pastrimin e qilimave, mobiljeve të kopshtit, sipërfaqeve të tjera të pista prej metali, druri, plastike ose guri.

Larja e presionit të lartë INGCO HPWR28008 është e përkryer për pastrim të shpejtë dhe të fuqishëm rreth shtëpisë dhe kopshtit.

Përdoreni këtë për të larë papastërtitë dhe pluhurin nga makina juaj, pajisjet e kopshtit dhe mobiljet në natyrë, pastroni llumin nga pluhurat e jashtme  me lehtësi. Një depozite me vrimë nxjerrëse e integruar e detergjentit dhe bashkëngjitjet e lidhjes së shpejtë e bëjnë sapunimin dhe larjen e sipërfaqeve një erë.

Aksesorët që nuk janë në përdorim mund të ruhen në vendet e aksesorit, ndërsa një goditje e tubit dhe organizatori i kordonit mban gjithçka të rregulluar dhe të rregullt.

Gypi fleksibël i presionit të lartë dhe kordoni i gjatë i rrymës sigurojnë një gamë të bollshme për të gjitha detyrat tuaja të pastrimit, ndërsa doreza e guximshme dhe dizajni i lehtë e bëjnë më të lehtë bartjen e kësaj me vete.

Kabllot e energjisë 5 metra për përdorim të përshtatshëm kudo.

 

Informacion shtesë

Brand

Ingco

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “HPWR28008 – Lavazh 2800 W, 180 Bar 7.3 Lt/min”