Lavazh 2200 W 165 Bar + aksesore

Lavazh 2200 W 165 Bar + aksesore

23,500 L

Marka:BORMANN

Lavazh 2200 W 165 Bar + aksesore

 

Dërgesa falas për blerje mbi 5000 L

  • Porositeni para orës 2:30 pasdite dhe dërgesa të nisë po atë ditë.
Garantuar Siguria e pagesës

Lavazh 2200 W 165 Bar + aksesore