Suport për blerje !
Ofertë!

HPWR20008 – Lavazh 2000 Wat – 150 Bar – 6.0 Lt/min

Çmimi origjinal qe: 21,500 L.Çmimi i tanishëm është: 19,500 L.

-9%

Lavazh 2000 Wat – 150 Bar – 6.0 Lt/min

HPWR20008 - Lavazh 2000 Wat - 150 Bar - 6.0 Lt/min 21,500 L Çmimi origjinal qe: 21,500 L.19,500 LÇmimi i tanishëm është: 19,500 L.
Brand:INGCO

 

Dërgesa falas për blerje mbi 5000 L

  • Porositeni para orës 2:30 pasdite dhe dërgesa të nisë po atë ditë.
Garantuar Siguria e pagesës

Informacion shtesë

Brand

Ingco

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “HPWR20008 – Lavazh 2000 Wat – 150 Bar – 6.0 Lt/min”