Suport për blerje !

L1840R – Bateri Litium AEG 18 V / 4.0 AH

12,900 L

Bateri Litium AEG 18 V / 4.0 AH

Ulje 5% per blerje me me shume se 1 produkt
L1840R - Bateri Litium AEG 18 V / 4.0 AH 12,900 L
Brand:AEG

 

Dërgesa falas për blerje mbi 5000 L

  • Porositeni para orës 2:30 pasdite dhe dërgesa të nisë po atë ditë.
Garantuar Siguria e pagesës

Bateri Litium AEG 18 V / 4.0 AH