Suport për blerje !

L1820R – Bateria L1820R 2.0 Ah Li-ion

6,900 L

Bateria L1820R 2.0 Ah Li-ion

Ulje 5% per blerje me me shume se 1 produkt
L1820R - Bateria L1820R 2.0 Ah Li-ion 6,900 L
Brand:AEG

 

Dërgesa falas për blerje mbi 5000 L

  • Porositeni para orës 2:30 pasdite dhe dërgesa të nisë po atë ditë.
Garantuar Siguria e pagesës

Bateria L1820R 2.0 Ah Li-ion