Suport për blerje !

Krik hidraulik 15 Ton (TH91504)

8,500 L

Krik hidraulik 15 Ton (TH91504)

Ulje 5% per blerje me me shume se 1 produkt
Krik hidraulik 15 Ton (TH91504) 8,500 L
Brand:BORMANN

 

Dërgesa falas për blerje mbi 5000 L

  • Porositeni para orës 2:30 pasdite dhe dërgesa të nisë po atë ditë.
Garantuar Siguria e pagesës

Krik hidraulik 15 Ton (TH91504)