Suport për blerje !
Ofertë!

HFTR1008 – Kreher kopshti 270 mm

Çmimi origjinal qe: 370 L.Çmimi i tanishëm është: 350 L.

-5%

Kreher kopshti 270 mm

HFTR1008 - Kreher kopshti 270 mm 370 L Çmimi origjinal qe: 370 L.350 LÇmimi i tanishëm është: 350 L.
Brand:INGCO

 

Dërgesa falas për blerje mbi 5000 L

  • Porositeni para orës 2:30 pasdite dhe dërgesa të nisë po atë ditë.
Garantuar Siguria e pagesës

Informacion shtesë

Brand

Ingco

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “HFTR1008 – Kreher kopshti 270 mm”