Vendmbajtëse
Krasitese ligustrash me bateri 20 V (vetem trup)

Krasitese ligustrash me bateri 20 V (vetem trup)

3,900 L

Krasitese ligustrash me bateri 20 V (vetem trup)


Kodi: CHTLI20018

 

Dërgesa falas për blerje mbi 5000 L

  • Porositeni para orës 2:30 pasdite dhe dërgesa të nisë po atë ditë.
Garantuar Siguria e pagesës

Informacion shtesë

Brand

Ingco

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Krasitese ligustrash me bateri 20 V (vetem trup)”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *