Suport për blerje !

Krasitese ligustrash elektrike 500W / 51cm

4,500 L

Krasitese ligustrash elektrike 500W / 51cm

Ulje 5% per blerje me me shume se 1 produkt
Krasitese ligustrash elektrike 500W / 51cm 4,500 L
Brand:BORMANN

 

Dërgesa falas për blerje mbi 5000 L

  • Porositeni para orës 2:30 pasdite dhe dërgesa të nisë po atë ditë.
Garantuar Siguria e pagesës

Krasitese ligustrash elektrike 500W / 51cm