Suport për blerje !

Krasitese ligustrash 710 W, 71 cm

11,500 L

Krasitese ligustrash 710 W, 71 cm

Ulje 5% per blerje me me shume se 1 produkt
Krasitese ligustrash 710 W, 71 cm 11,500 L
Brand:BORMANN

 

Dërgesa falas për blerje mbi 5000 L

  • Porositeni para orës 2:30 pasdite dhe dërgesa të nisë po atë ditë.
Garantuar Siguria e pagesës

Krasitese ligustrash 710 W, 71 cm