Krasitese ligustrash 550 W, 60 cm

Krasitese ligustrash 550 W, 60 cm

7,900 L

Marka:BORMANN

Krasitese ligustrash 550 W, 60 cm

 

Dërgesa falas për blerje mbi 5000 L

  • Porositeni para orës 2:30 pasdite dhe dërgesa të nisë po atë ditë.
Garantuar Siguria e pagesës

Krasitese ligustrash 550 W, 60 cm