Krasitese bari dhe ligustrash me bateri 20V (vetem trup)
Vlerësuar me 0 nga 5

Krasitese bari dhe ligustrash me bateri 20V (vetem trup)

4,500 L

Marka:INGCO

Krasitese bari dhe ligustrash me bateri 20V (vetem trup)


Kodi: CSTLI2001

 

Dërgesa falas për blerje mbi 5000 L

  • Porositeni para orës 2:30 pasdite dhe dërgesa të nisë po atë ditë.
Garantuar Siguria e pagesës

Informacion shtesë

Brand

Ingco

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Krasitese bari dhe ligustrash me bateri 20V (vetem trup)”