Suport për blerje !

Kraistese degesh me bateri 20 V, 20 cm

11,500 L

Kraistese degesh me bateri 20 V, 20 cm

Ulje 5% per blerje me me shume se 1 produkt
Kraistese degesh me bateri 20 V, 20 cm 11,500 L
Brand:BORMANN

 

Dërgesa falas për blerje mbi 5000 L

  • Porositeni para orës 2:30 pasdite dhe dërgesa të nisë po atë ditë.
Garantuar Siguria e pagesës

Kraistese degesh me bateri 20 V, 20 cm